KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443030
nr 1544 3030
Lars Rolf
(1923-2001), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, daterad, -55. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x73 cm
Lars Rolf, svensk bildkonstnär född 1923, död 2001.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:31:03
300 kr